Wpisz się do Newslettera

Akceptuję Polit. Pryw.

Polityka prywatności

 

Wpisując się na listę subskrybentów Newslettera Strony Edukacja Finansowa Dzieci zgadzasz się na poniższą politykę prywatności

Jeżeli nie zgadzasz się z polityką prywatności Strony Edukacja Finansowa Dzieci nie wpisuj się do listy subskrybentów Newslettera.

Dane subskrybentów:
1. Przy wpisie jesteś proszony o podanie imienia (nicku) i adresu e-mail. Są to dane konieczne do prawidłowego funkcjonowania Newslettera. Dzięki e-mailowi będziesz otrzymywać Newsletter na swoją skrzynkę pocztową. Imię umożliwia zwracanie się do prenumeratorów po imieniu.
2. Podane dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu działania Newslettera Strony Edukacja Finansowa Dzieci
3. Dane nie są odsprzedawane, ani przekazywane innym instytucjom
4. W każdej chwili możesz wypisać się z listy mailingowej Strony Edukacja Finansowa Dzieci stosując się do instrukcji zawartej na końcu każdej wiadomości email.


Treść wiadomości:
1. Prenumerując Newsletter będziesz otrzymywać e-maile zawierające informacje o nowościach na Stronie Edukacja Finansowa Dzieci oraz informacje na tematy związane z tematyką serwisu.
2. E-maile wysyłane do prenumeratorów mogą zawierać treści komercyjne.


Wyłączenie odpowiedzialności:
1. Administrator listy nie ponosi odpowiedzialności za treści opisywanych publikacji elektronicznych, drukowanych, jak również za ewentualne szkody powstałe w wyniku zastosowania się do porad w nich zawartych.
2. Na stronie mogą znajdować się linki do produktów firm/osób innych niż Strona Edukacja Finansowa Dzieci, za których sprzedaż i obsługę klientów odpowiadają sprzedający a nie Strona Edukacja Finansowa Dzieci.
3. Kupując użytkownik powinien być ostrożny korzystając z porad zawartych w elektronicznych publikacjach, odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze.


Postanowienia końcowe:
1. Administrator Strony Edukacja Finansowa Dzieci zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w polityce prywatności.
2. Administrator zobowiązuje się do informowania subskrybentów o zaistniałych zmianach.

 

 

Poleć nas znajomym!

Poleć nas znajomym

Twoi znajomi mają dzieci? Poleć im naszą stronę.

 

Zobacz