Wpisz się do Newslettera

Akceptuję Polit. Pryw.

Przydatne

 

PrzydatneW trosce o dobro Twojego dziecka przygotowaliśmy dział o nazwie Przydatne. Znajdziesz tutaj informacje na temat produktów, usług, rozwiązań pomocnych dla każdego rodzica.

 

Czy Twoje dziecko korzysta z internetu? Jesteś pewny, że jest ono skutecznie chronione przed niepożądanymi informacjami, jakie mogą do niego dotrzeć z sieci?

 

Dzięki Opiekunowi możesz ustrzec dziecko przed stronami zawierającymi treści pornograficzne. Możesz sam dodawać strony, kontrolować korzystanie z internetu. Sprawdź jak działa program.

Możesz też ustalić granice korzystania z internetu przez Twoją pociechę. Zapoznaj się z zasadami bezpiecznego korzystania z internetu.

 

Sen jest bardzo ważny dla rozwoju młodego człowieka. Zapewnij sobie i swojemu dziecku dobry, zdrowy sen. Poprzez złą jakość snu można doporowadzić do wahania nastroju, zaburzeń pamięci, senności, upośledzenia zdolności twórczych, osłabienia koncentracji.

Dzięki poduszce Uan-An zapewnisz sobie i dziecku dobry, zdrowy sen.

Poprzez użycie naturalnych surowców poduszka jest przyjazna dla alergików. Uwaga! Środek poduszki wykonany jest z łusek gryki, która jest wrogim środowiskiem dla roztoczy. Zobacz więcej infomacji na temat poduszki Uan-An.

 

Chcesz aby Twoje dziecko było bardziej skoncentrowane? Miało dobre wyniki w nauce, uczyło się szybko i efektywnie. Poznaj sposoby na lepszą naukę.

Poleć nas znajomym!

Powiedz o nas znajomym

Twoi znajomi mają dzieci? Poleć im naszą stronę.

 

Zobacz